WhatsApp Sipariş Hattı 0542 415 6174
Müşteri Hizmetleri 0542 415 6174

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizden güvenli bir şekilde kredi kartı, Havale / EFT ve telefondan kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirerek alışverişinizi yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz asla sistemimizde kayıt altında tutulmamaktadır. SSL 256 bit Güvenlik sertifikası ile kişisel bilgileriniz ve güvenliğiniz tam koruma altındadır.

Elbette, www.metincicek.com web sitemizden de  hafta sonları  sipariş verebilirsiniz.

Siparişiniz ''müşteri memnuniyeti'' planlamamız dahilinde mutlaka verdiğiniz sürede alıcıya teslim edilir. Teslimatın gerçekleştiği dakikadan itibaren bu bilgi tarafınıza iletilir (elektronik posta - SMS). yolu ile teslimat bilgisi verilir.
Özel günlerde iş yoğunluğundan dolayı saat garantisi veremiyoruz. Aynı gün içerisinde siparişiniz hızlı bir şekilde teslim edilir. Öncelik olarak daha önce sistem üzerinden firmamıza sipariş veren müşterilerimizin teslimatları yapılır.
Siparişlerinizde tüm şehir merkezlerine ve şehir merkezlerine 10 km kadar uzaklığa ücret talep edilmemektedir. Merkezden uzak siparişlerinizde oluşan fiyat farkı, ödeme ekranında mesafeye göre bildirilir.
Teslimatınız hazırlanmaya başlamadığı sürece servise çıkmadığı sürece değişiklik / iptal işlemi yapabilirsiniz. Siparişinizin durumunu, Sipariş Durumu sayfamızdan veya  0 342 231 4000  nolu çağrı merkezi numaramızdan öğrenebilir veya sitedeki iletişim formu sayfamızdan talebinizi bize ileterek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Alıcı gönderdiğiniz siparişi kabul etmez ise sorumluluk müşteriye aittir. Bu durumda para iadesi söz konusu olmamaktadır.
Alıcı adresinde bulunamıyorsa sipariş apartman görevlisine, komşusuna, site güvenliğine; otel, hastane gibi yerlerde resepsiyona, iş yerinde birim arkadaşına, teslim edilir.
Sipariş verdiğiniz ürün ile teslim edilen ürün arasında kesinlikle kalite bakımından bir farklılık olamaz. Ürünlerin mevsimsel stok durumuna göre ek ürünlerde (Peluş Oyuncak, balon, kalp süs vb. ) renk farklılıkları olabilir. Mevsim durumuna göre, tedarik edilemeyen çiçeklerde muadili olarak aynı kalitede ürün gönderilebilir.
SSL (secure sockets layer) 256 bit şifreleme sistemi şuan için dünyanın en ileri şifreleme yöntemidir. En önemli görevi ise bilgisayarınız ile sistemimiz arsındaki bilgi akışını şifreleyerek 3. Şahısların bu bilgilere ulaşmasını engeller. Bu sayede sitemizden güvenli bir şekilde işlem yapabilirsiniz.
Siparişlerinizin takibini sitemizdeki Sipariş takip sayfamızdan sipariş kodu ile yapabilirsiniz. Ayrıca siparişleriniz alıcıya teslim edildiğinde size sms ile bilgi verilecektir.
Üyelik aşamasında ve sonrasında talep edilen bilgiler, belirtilen kural ve amaçlar dışında asla kullanılmaz. Sitemiz en ileri düzey güvenlik sistemi olan SSL 256 bit şifreleme sistemi ile korunmakta ve bilgilerinizin istenmeyen kişi ve kuruluşların eline geçmesi engellenmektedir.
Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple sepet adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3' üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde 3' üncü kişiler tarafından görülememekte ve Metin Çiçek tarafından kayıt edilmemektedir.
Yükleniyor...