UYARI
LütfenKırmızıalanları boş bırakmayın

Kategoriler

Sipariş Takip

Sipariş Takip

Popüler Ürünler

  • Kitap Yapay Tanzim

    Kitap Yapay Tanzim

    150 TL

    İncele

Hizmetlerimiz


Sayın Müşterimiz,

Çiçek insanoğlunun hayatında her zaman var olmuş her zaman kendine özel bir yer edinmiştir. İnsanın duygularını ifade eden bir anlatış bir sunum şekli olmuştur. Sevdiklerimizin hüzünlerini sevinçlerini kısaca onların duygularına ortak oluşumuzda çiçek her zaman duygularımızı anlatım şeklimiz olmuştur. Çiçekler aslında söyleyemediklerimizi söyleyen bizim adımıza tercüman oluş biçimidir.

METİN ÇİÇEKÇİLİK olarak biz, duygularınızın ifade edilmesi noktasında sizin tercümanınız olmaktan keyif alacağımızı, gurur duyacağımızı, duygularınıza ortak olacağımızı ve duygularınızı sevdiklerinizle en iyi şekilde buluşturacağımızı iddia ediyoruz. 

Sizlerin bize olan memnuniyetini her zaman daha üst sıralara çıkarcağımızdan emin olabilirsiniz. Çünkü duygu taşımak özen ister ve biz bu sorumluluğu üstleniyoruz. Gaziantep'de yer alan çiçekçi olarak siparişlerinizi en kısa ve en güzel şekilde siz sevdiklerinize ulaştırmaktan mutluluk duymaktayız. Gaziantep ilçelerine semtlerine çiçek siparişi vermek için https://www.metincicek.com web sitemizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Gaziantep'in en eski, yerel  çiçekçisi Metin Çiçekçilik

Gaziantep Çiçek Market

Gaziantep Yerel Çiçekçi, Gaziantep Çiçek Yolla